Personal

Vi är ett väl sammansvetsat team bestående av ett 70-tal trafiklärare och ett 20-tal kontorister.

Tjejerna i receptionen ger Dig alltid ett positivt och professionellt bemötande. De finns till dig för Din skull och kan hjälpa Dig med alla frågor och funderingar Du har.

Vi trafiklärare har tillsammans hundratals år av erfarenhet av pedagogik och körkortsutbildning. Tillsammans kan vi erbjuda Dig en ordentlig variation av utbildningar från Moped-, A- och B-körkort till BE-kort, Eco Aware samt taxi. Då vi är många utbildare på Mårtenssons så kan vi erbjuda Dig precis det Du önskar!


Kontorspersonal

Jeanette Thornblad

Ägare

jeanette@trafikskolan.com

Veronica Lindström

Kontorschef

veronica@trafikskolan.com

Martin Mårtensson

Marknadschef

martin.m@trafikskolan.com

Marcus Schyllert

Marknadsförare

marcus@trafikskolan.com

Evelina Friedman

Receptionist

evelina@trafikskolan.com

Sandra Johansson

Receptionist

sandra@trafikskolan.com

Johanna Olofsson

Receptionist

johanna@trafikskolan.com

Elin Jönsson

Receptionist

elin@trafikskolan.com

Sandra Sajin

Receptionist

sandra.s@trafikskolan.com

Linda Ek

Receptionist (tjänstledig)

linda@trafikskolan.com

Lotta Johansson

Receptionist

lotta@trafikskolan.com

Camilla

Receptionist

camilla@trafikskolan.com

Sofie Persson

Receptionist

sofie@trafikskolan.com

Eva Rosenqvist

Receptionist

eva.r@trafikskolan.com

Helen Löwis

Receptionist

helen@trafikskolan.com

Julia Bjerring

Receptionist

julia@trafikskolan.com

Katrin Persson

Receptionist

katrin.p@trafikskolan.com

Madeleine

Receptionist

madeleine.k@trafikskolan.com

Sofia Brosell-Hansson

Receptionist

sofia.b@trafikskolan.com

Emelie Svensson

Receptionist

emelie@trafikskolan.com


Trafiklärare

Torbjörn Thornblad

Trafikskolechef A, B, AM, eco-aware

tobbe@trafikskolan.com

Krister Axrud

Trafiklärare B

krister@trafikskolan.com

Magnus Svärd

Trafiklärare B

magnus.s@trafikskolan.com

Benny Persson

Trafiklärare B

benny@trafikskolan.com

Johan Reuterskiöld

Trafiklärare B, B96 & BE

johan@trafikskolan.com

Anders Palmqvist

Trafiklärare B

anders@trafikskolan.com

Jonas Nished

Trafiklärare A & B

jonas@trafikskolan.com

Magnus Östin

Trafiklärare B

magnus@trafikskolan.com

Allan Dittrich

Trafiklärare A, moped

allan@trafikskolan.com

Andrée Bremnes

Trafiklärare B

andree@trafikskolan.com

Fredrik Nished

Trafiklärare B

fredrik@trafikskolan.com

Christian Bramsner

Trafiklärare A & B

christian@trafikskolan.com

Christopher Thornblad

Trafiklärare B

christopher@trafikskolan.com

Robin Sörensen

Trafiklärare B

robin@trafikskolan.com

Martin Larsson

Trafiklärare B, B96 & BE, AM, Taxi, ECO Aware®

martin@trafikskolan.com

Christoffer Torregiani

Trafiklärare B, ECO Aware®

christoffer@trafikskolan.com

Emma Snygg

Trafiklärare B

emma@trafikskolan.com

My Carlevåg

Trafiklärare B

my@trafikskolan.com

Mikael Jansson

Trafiklärare B

mikael@trafikskolan.com

Peter Jörgensen

Trafiklärare B

peter.j@trafikskolan.com

Helena Nilsson

Trafiklärare B

helena@trafikskolan.com

Mikael Jensen

Trafiklärare B

micke@trafikskolan.com

Peter Kirsten

Trafiklärare B

peter@trafikskolan.com

Maria Thorsson

Trafiklärare B

maria@trafikskolan.com

Andreas Söderlund

Trafiklärare B

andreas@trafikskolan.com

Sofia Thomée

Trafiklärare B

sofia@trafikskolan.com

Jörgen Bergendorf

Trafiklärare A, B, B96/BE

jorgen@trafikskolan.com

Johan Haak

Trafiklärare B


johan.h@trafikskolan.com

Jimmie Perlman

Trafiklärare B

jimmie@trafikskolan.com

Linus Svärd

Trafiklärare B

linus@trafikskolan.com

Ola Kraft

Trafiklärare A

ola@trafikskolan.com

Arne Nielsen

Trafiklärare A

arne@trafikskolan.com

Tomas Björby

Trafiklärare B

tomas@trafikskolan.com

Ulf Kölle

Trafiklärare A

ulf@trafikskolan.com

Petter Larsson

Trafiklärare B

petter@trafikskolan.com

Magnus Berglund

Trafiklärare B

magnus.b@trafikskolan.com

Robert Belevski

Trafiklärare

robert@trafikskolan.com

Olle Schånberg

Trafiklärare

olle@trafikskolan.com

Richard Malm

Trafiklärare

richard.m@trafikskolan.com

Andreas Hvornum

Trafiklärare

andreas.h@trafikskolan.com

Jenny Green

Trafiklärare

jenny.g@trafikskolan.com

Johan Nilsson

Trafiklärare

johan.n@trafikskolan.com

Peter Persson

Utbildningsledare

peter.p@trafikskolan.com

Mikael Persson

Utbildningsledare

mikael.p@trafikskolan.com

Lars Petersson

Trafiklärare

lars.p@trafikskolan.com

Mirsad Ibragic

Trafiklärare

mirsad.i@trafikskolan.com

Mats Olsson

Trafiklärare

mats.o@trafikskolan.com

Göran Persson

Trafiklärare

goran.p@trafikskolan.com

Lars Cronqvist

Trafiklärare

lars.c@trafikskolan.com

Thomas Andersson

Trafiklärare

thomas.a@trafikskolan.com

Golala Hussein

Trafiklärare

golala.h@trafikskolan.com

Anders Dahlqvist

Trafiklärare

anders.d@trafikskolan.com

Pia Emriksson

Trafiklärare

pia.e@trafikskolan.com

Torbjörn Malmqvist

Trafiklärare

torbjorn@trafikskolan.com

Fredrik Rudolfsson

Trafiklärare

fredrik.r@trafikskolan.com

Caroline Jönsson

Trafiklärare

caroline@trafikskolan.com

Marie Müller


marie@trafikskolan.com

Rickard Karlsson


rickard@trafikskolan.com

Henrik Kramer


henrik@trafikskolan.com

Billy Matsson


billy@trafikskolan.com

Jesper Brandt


jesper@trafikskolan.com

Niclas Nylén


niclas@trafikskolan.com

Rebecca Hautaniemi


rebecca@trafikskolan.com


Övrig personal

Joanna Berdzik

Övrigt

Hubert Pruszynski

Övrigt

Daniel Larsson

Övrigt